📝 Gransino Registratie

Gransino Registreren – Maak een Account aan in 2 Minuten

Registreer je in minder dan 2 minuten en claim direct je welkomstbonus van 100% tot €500 + 200 Free Spins.

✅ Gratis account · Directe bonus · Veilige registratie

Registratiemethoden bij Gransino

1

E-mail registratie

Vul je naam, e-mailadres en wachtwoord in. Verifieer je e-mail en complete je profiel.

2

Telefoon registratie

Registreer met je mobiel nummer. Ontvang een SMS-verificatiecode en activeer je account direct.

3

One-click aanmelding

Snelle registratie via Google- of sociale media-account. Vul daarna je betaalgegevens aan.

4

Eerste storting

Kies een betaalmethode, stort minimaal €20 en claim automatisch je welkomstbonus.

Voordelen na registratie bij Gransino

🎰
6.000+ Spellen
Slots, live casino, sportsbook en meer
🎁
€500 Welkomstbonus
100% match + 200 Free Spins + Bonus Crab
📱
Mobiele App
iOS, Android en APK beschikbaar
⚡
Snelle uitbetalingen
Uitbetaling binnen 24-72 uur
🏅
Loyaliteitsprogramma
Punten sparen bij elk spel
🔒
Veilig & Betrouwbaar
SSL-encryptie en licentie

Algemene informatie over Gransino

Jaar van lancering2020
OperatorLierone Enterprises Ltd / Rabidi N.V. / Stellar Lite LTD
LicentieAnjouan Gaming License / Curaçao (8048/JAZ)
Aantal spellen6.000+
SpeltypenSlots, Live Casino, Sportsbook, Arcade, Virtual Sports
SpelleveranciersPragmatic Play, Evolution, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Red Tiger, Spinomenal, Yggdrasil
Live casino providersEvolution, Pragmatic Play Live, Ezugi
Welkomstbonus100% tot €500 + 200 Free Spins + 1 Bonus Crab
Andere bonussenWeekly Reload 50 FS, Weekend Bonus €700 + 50 FS, Live Cashback 25%
StortingsmethodenVisa, Mastercard, MiFinity, Jeton, Paysafecard, Crypto (BTC, USDT)
UitbetalingsmethodenBankoverschrijving, Crypto, MiFinity, Jeton
ValutaEUR, USD, CAD, NOK, PLN
Minimale storting€20
Maximale storting€5.000
Minimale opname€20
Opnamelimiet€7.000 per maand
UitbetalingstijdTot 72 uur
KlantenserviceLive Chat, E-mail
Ondersteunde talenEN, DE, FR, FI, PL, IT, NO
Websitegransino.com
TD
Tim Dunant
Casino-expert, Nederland
Tim Dunant beoordeelt registratieprocessen bij online casino's op snelheid, veiligheid en bonuswaarde voor Nederlandse spelers.

Het aanmaken van een Gransino-account is snel, eenvoudig en veilig. In minder dan 2 minuten ben je geregistreerd en kun je beginnen met spelen. Nieuwe spelers ontvangen direct een welkomstbonus van 100% tot €500 plus 200 Free Spins en de unieke Bonus Crab.

Stap-voor-stap registratiegids

Volg deze eenvoudige stappen om je Gransino-account aan te maken:

  1. Klik op de knop "Registreren" op de Gransino-website of in de app
  2. Vul je e-mailadres en een sterk wachtwoord in
  3. Voer je persoonlijke gegevens in: naam, geboortedatum en adres
  4. Voer eventueel de promocode GRANSINO2025 in het bonuscodeveld in
  5. Bevestig dat je 18 jaar of ouder bent en akkoord gaat met de gebruiksvoorwaarden
  6. Verifieer je e-mailadres via de bevestigingslink
  7. Doe je eerste storting van minimaal €20 om de welkomstbonus te activeren

Vereisten voor registratie

Om een account bij Gransino aan te maken, moet je voldoen aan de volgende vereisten:

  • Minimumleeftijd: 18 jaar
  • Geldig e-mailadres
  • Persoonlijke gegevens: volledige naam, geboortedatum, adres
  • Je mag niet wonen in een beperkt land (o.a. Nederland, VS, VK)
  • Slechts één account per persoon per huishouden toegestaan

KYC-verificatie bij Gransino

KYC (Know Your Customer) verificatie is verplicht bij opnames boven een bepaald bedrag. Gransino vraagt om:

  • Kopie van geldig identiteitsbewijs (paspoort, rijbewijs of ID-kaart)
  • Bewijs van woonadres (niet ouder dan 3 maanden)
  • Betalingsverificatie (foto van je betaalpas of bankafschrift)

Zorg dat je deze documenten bij de hand hebt om het verificatieproces te versnellen. Doorgaans wordt verificatie binnen 24-48 uur afgerond.

Veiligheid van je account

Gransino neemt de veiligheid van spelers serieus. Het platform gebruikt SSL-encryptie (256-bit) voor alle communicatie en biedt twee-factor-authenticatie (2FA) als extra beveiligingslaag. Stel altijd een sterk, uniek wachtwoord in en deel je inloggegevens nooit met anderen.

Veelgestelde vragen over registratie

Hoe lang duurt het aanmaken van een Gransino-account?+

Het aanmaken van een account duurt minder dan 2 minuten. Vul je persoonlijke gegevens in, verifieer je e-mailadres en je bent klaar om te spelen. Verificatie van identiteit kan extra tijd vereisen bij grotere opnames.

Welke documenten heb ik nodig voor verificatie?+

Voor KYC-verificatie heeft Gransino een geldig identiteitsbewijs nodig (paspoort, rijbewijs of ID-kaart), een adresbewijs (niet ouder dan 3 maanden) en mogelijk een bankafschrift of betaalkaartfoto voor betalingsverificatie.

Kan ik meerdere accounts aanmaken?+

Nee, het is bij Gransino niet toegestaan om meerdere accounts aan te maken. Elk speler mag slechts één account hebben. Overtreding van deze regel kan leiden tot accountsluiting en verlies van saldo.

Is Gransino veilig en betrouwbaar?+

Gransino opereert met een Curaçao-licentie en gebruikt SSL-encryptie voor alle transacties. Het casino heeft strikte fair play-beleid en maakt gebruik van RNG-gecertificeerde spellen van betrouwbare aanbieders zoals Pragmatic Play en Evolution.

Wat is de minimumleeftijd om te registreren?+

De minimumleeftijd om een account aan te maken bij Gransino is 18 jaar. Het casino hanteert strikte leeftijdsverificatieprocedures en vraagt om identiteitsdocumenten bij de verificatieprocedure.

✅ Registreer nu en ontvang €500 bonus + 200 Free Spins
Account aanmaken